Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, U Kovárny, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Nová Ulice - U Kovárny, 9 900 Kč/měs., 55 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-muv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 na ulici U Kovárny v žádané lokalitě Olomouc - Neředín. Byt o celkové rozloze 55 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu bez výtahu. Byt je dva roky po rekonstrukci. Je možno využít kolárnu v domě.

Byt se nabízí nevybavený. V bytě se nachází dva samostatné pokoje - jeden je průchozí. Kuchyně disponuje sporákem, digestoří a přípojkou na pračku. V obou pokojích se nachází krásné parkety. Koupelna je vybavena vanou a umyvadle. Toaleta je oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Albert a Billa, trafika, park. Autobusová a tramvajová zastávka U Kovárny je vzdálena asi pět minut chůze.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-muv-en

For long-term sublease, we offer a 2 + 1 apartment on U Kovárny Street in the desired location of Olomouc - Neředín. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the first floor of a brick building without an elevator. The apartment is two years after reconstruction. It is possible to use the bike shed in the house.

The apartment is offered unfurnished. The apartment has two separate rooms - one is through. The kitchen has a stove, hood and washing machine connection. Both rooms have beautiful parquet floors. The bathroom is equipped with a bathtub and a sink. The toilet is separate.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, supermarket Albert and Billa, newsagent, park. The U Kovárny bus and tram stop is about a five-minute walk away.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Nová Ulice | U Kovárny
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 779 Kč, náklady na bydlení 2 779 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Hruška Olomouc, třída Svornosti: 2 minuty (pěšky)

BILLA Olomouc, Dobnerova: 6 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc