Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Rožňavská, 3+1, 70 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Nové Sady - Rožňavská, 13 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-xjs

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 na ulici Rožnovská v Olomouci. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - plynový sporák, elektrická trouba, digestoř, myčka násobí a lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je vybavený sedací soupravou, TV sestavou a konferenčním stolkem. Ložnice je vybavena manželskou postelí, nočními stolky a prostornou šatní skříní. Je zde také vstup na balkon. V druhém pokoji se nachází psací stůl a skříňky. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a umyvadlem je od toalety oddělena. V předsíni je k dispozici velká šatní skříň se zrcadlem, botník a věšáková stěna.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Billa, Penny a Albert, dětské hřiště, školy, sportovní a společenské vyžití. Výborná dopravní dostupnost - autobusová zastávka Zikova hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování od 01.02.2021. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Zálohové platby se mohou lišit dle počtu osob.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xjs-en

For long-term rent, we offer a spacious apartment with a layout of 3 + 1 on Rožnovská Street in Olomouc. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a line with appliances - gas stove, electric oven, hood, dishwasher multiplier and refrigerator with freezer. There is also a dining table with chairs. The living room is equipped with a sofa, TV set and coffee table. The bedroom is equipped with a double bed, bedside tables and a spacious wardrobe. There is also access to the balcony. The second room has a desk and lockers. The bathroom with shower, washing machine and sink is separate from the toilet. In the hall there is a large wardrobe with a mirror, a shoe rack and a hanging wall.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, supermarket Billa, Penny and Albert, playground, schools, sports and social activities. Excellent transport accessibility - Zikova bus stop just around the corner.

The apartment is free to move in from 01.02.2021. Pets by arrangement with the owner.

Advance payments may vary according to the number of people.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Nové Sady | Rožňavská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 500 Kč, náklady na bydlení 3 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Olomouc, Zikova: 3 minuty (pěšky)

BILLA Olomouc, Jeremiášova: 3 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc