Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Špálova, 3+1, 70 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Nové Sady - Špálova, 12 500 Kč/měs., 70 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2ry

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Nové Sady u Olomouce. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu patří i sklep a balkón. Orientace bytu je do vnitrobloku, proto je zde veliký klid.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí s mrazákem, sporákem s troubou a digestoří. Najdeme zde i jídelní stůl a úložnou spíž. Další pokoje jsou nezařízené (pouze v jednom se nachází obývací stěna). Druhý pokoj má vstup na balkón a je průchozí do třetího pokoje. Součástí kompletně zrekonstruované koupelny je sprchový kout, umyvadlo a pračka s vrchním plněním. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, OC Galerie Šantovka (hypermarket Albert atd.) V blízkosti je také par Smetanovy a Čechovy sady. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Smetanovy sady, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2ry-en

For long-term sublease, we offer a nice 3 + 1 apartment in a quiet location in Nové Sady near Olomouc. The apartment with a total exchange of 70 m2 is located on the second floor of a brick building without an elevator. The apartment also includes a cellar and a balcony. The orientation of the apartment is to the courtyard, so there is great peace.

The apartment offers some equipped. Kitchen refrigerator with freezer, stove with oven and hood. There is also a dining table and a storage pantry. Other rooms are unfurnished (only in one case when there is a wooden wall). The second room has access to the balcony and is connected to the third room. The completely renovated bathrooms include a shower, washbasin and top-loading washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, OC Galerie Šantovka (Albert hypermarket, etc.) Nearby is also a couple of Smetana and Čechovy sady. Transport accessibility is provided by the Smetanovy sady stop, which is a three-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Nové Sady | Špálova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 3500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 25. červen 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Lidl Olomouc-Povel: 4 minuty (pěšky)

Potraviny u Zenitu: 7 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc