Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Dobrovského, 2+1, 54 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Olomouc - Dobrovského, 12 500 Kč/měs., 54 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-kfb

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+1 ve skvělé lokalitě. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - sporák s troubou, lednice s mrazákem, myčka nádobí, kávovar. K dispozici je také jídelní stůl a židle, nachází se zde komora s úložnými prostory a pračkou. Obývací pokoj je vybavený sedací soupravou, konferenčním stolkem, TV stolek a televizí, knihovnou a psacím stolem. V ložnici se nachází patrová postel s matrací, komoda i šatní skříň. V předsíni je možné využít šatní stěnu. Koupelna s vanou a umyvadlem je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Restaurace, kavárny, společenské i sportovní vyžití. V docházkové vzdálenosti nákupní galerie Moritz se supermarketem Billa. Centrum města v docházkové vzdálenosti, klidnější ulice. Zároveň výborná dopravní dostupnost např. na hlavní nádraží z Nám. Republiky.

Byt je volný ihned k nastěhování. Domácí mazlíčci po dohodě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!


Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kfb-en

For long-term sublease, we offer a pleasant 2 + 1 apartment in a great location. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the ground floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a line with appliances - stove with oven, refrigerator with freezer, dishwasher, coffee maker. There is also a dining table and chairs, a storage room with storage space and a washing machine. The living room is equipped with a sofa, coffee table, TV table and TV, library and desk. The bedroom has a bunk bed with a mattress, chest of drawers and a wardrobe. It is possible to use the cloakroom wall in the hall. The bathroom with bath and sink is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Restaurants, cafes, social and sports activities. Within walking distance of the Moritz shopping gallery with the Billa supermarket. City center within walking distance, quieter streets. At the same time, excellent transport accessibility, for example, to the main railway station from Nám. Republic.

The apartment is available for immediate occupancy. Pets by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Olomouc | Dobrovského
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 Kč, náklady na bydlení 1 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 54 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. březen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Hruška Olomouc, Dlouhá: 5 minut (pěšky)

Hruška Olomouc, Přichystalova: 6 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc