Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Kollárovo nám., 3+1, 101 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Olomouc - Kollárovo nám., 13 900 Kč/měs., 101 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-3er

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kollarovo_namesti/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný mezonetový byt 3+1 v centru Olomouce. Byt o celkové výměře 104 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Ve spodním patře je koupelna se sprchovým koutem i vanou, pračkou a umyvadlem. Toaleta je oddělená. Dole také najdeme i kuchyň, která disponuje kuchyňskou linkou s myčkou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Součástí stylového obývacího je obývací stěna, knihovna a konferenční stolek. Poslední z pokojů ve spodním patře je ložnice s dvoulůžkovou postelí a velkou vestavěnou skříní. V prvním patře se nachází druhé WC a nezařízený střešní pokoj.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, pošta, kavárny, střední škola, supermarket Albert, supermarket Billa. Dvě minuty chůze od domu je vzdálená zastávka tramvaje a trolejbusu - Náměstí Hrdinů.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3er-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kollarovo_namesti/

For long-term sublease we offer a beautiful duplex apartment 3 + 1 in the center of Olomouc. Apartment with a total area of ​​104 sqm is located on the fifth floor of the house. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. On the lower floor is a bathroom with shower and bath, washing machine and sink. The toilet is separate. Below is also a kitchen, which has a kitchen with refrigerator, dishwasher, electric oven, ceramic hob, hood. The kitchen has a dining table with chairs. The stylish living room has a sofa, armchair, living wall, library and coffee table. The last room on the lower floor is a bedroom with a double bed, a work desk and a large built-in wardrobe. On the first floor there is a second toilet and an unfurnished roof room.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, post office, cafes, high school, supermarket Albert, supermarket Billa. Two minutes walk from the house is a distant tram and trolleybus - Heroes Square.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Olomouc | Kollárovo nám.
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 18 300 Kč, náklady na bydlení 3 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 101 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. leden 2021
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Olomouc, Hynaisova: 3 minuty (pěšky)

Albert Olomouc, třída Svobody: 3 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?