Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Komenského, 3+1, 90 m²

Pronájem 3+1, Olomouc - Olomouc - Komenského, 13 900 Kč/měs., 90 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dzm

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/komenskeho/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 3+1 v blízkosti centra Olomouce, v ulici Komenského. Byt o celkové výměře 89 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V bytě jsou tři neprůchozí pokoje, dva pokoje jsou nevybavené a jeden pokoj je vybavený patrovou postelí, pod kterou je umístněna pracovní plocha. Dále je v tomto pokoji šatní skříň. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je samostatně. Z bytu je krásný výhled na katedrálu Sv. Václava.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, pošta, kavárny, obchodní dům Senimo (sedm minut chůze), univerzita Palackého, muzeum, Botanická zahrada Rozárium, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Žižkovo náměstí, která je dvě minuty chůze od domu a hlavní nádraží Olomouc je vzádelné 14 minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Zálohové platby závisí od počtu osob.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

____________________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dzm-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/komenskeho/

For long-term sublease we offer a spacious apartment 3 + 1 near the center of Olomouc, on the street Komenského. Apartment with a total area of ​​89 m2 is located on the third floor of the house. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with a fridge, dishwasher, electric oven, gas stove and digestor. The apartment has three separated rooms, two rooms are unfurnished and one room is equipped with a bunk bed, under which is the workspace located. There is also a wardrobe in this room. The bathroom includes a sink with a mirror and a bathtub. Toilet is separated. The apartment has a beautiful view on the Saint Wenceslas Cathedral.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, post office, cafes, shopping center Senimo (7 min walk), Palacký University, museum, Botanical Garden Rozárium, etc.
Transport accessibility is provided by Žižkovo náměstí stop, which is 2 min walk from the house and Olomouc main train station, which is 14 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

The utilities depend on the number of individuals in the apartment.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Olomouc | Komenského
Cena: 13 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 700 Kč, náklady na bydlení 3 800 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 90 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Hruška Olomouc, Dlouhá: 8 minut (pěšky)

Albert Olomouc, třída Kosmonautů: 9 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?