Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Praskova, 2+1, 72 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Olomouc - Praskova, 11 500 Kč/měs., 72 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-6u4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Olomouc - město. Byt o celkové výměře 72 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu bez výtahu. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou a plynovým sporákem s digestoří, mikrovlnou troubou, lednicí, myčkou a pračkou. Dále se v kuchyni nachází jídelní stůl a židle. První pokoj je zařízený knihovnou a druhý pokoj velkou šatní skříní. Součástí koupelny je velká vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. V předsíni je velká šatní stěna.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, školy, nemocnice, supermarket Albert (osm minut chůze) atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka U bystřičky, která je přímo za domem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-6u4-en

For long-term sublease we offer a spacious apartment 2+1 in a quiet area of ​​Olomouc - city. Apartment with a total area of ​​72 m2 is located on the first floor of the brick house without an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has an electric oven and gas stove with hood, microwave, fridge, dishwasher and washing machine. There is also a dining table and chairs in the kitchen. The first room is furnished with a library and the second room has a large wardrobe. The bathroom has a large bathtub and sink with mirror. The toilet is separate. In the hall is a large wardrobe wall.

Within walking distance are restaurants, cafes, schools, hospitals, supermarket Albert (eight minutes walk), etc. Traffic accessibility provides the stop U bystřičky, which is directly behind the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Olomouc | Praskova
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 199 Kč, náklady na bydlení 3 299 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 72 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Olomouc, třída Kosmonautů: 6 minut (pěšky)

Kaufland Olomouc: 9 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?