Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Peškova, 3+kk, 78 m²

Pronájem 3+kk, Olomouc - Povel - Peškova, 14 000 Kč/měs., 78 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-eg2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný, slunečný byt v novostavbě o dispozici 3+kk na ulici Peškova v klidné lokalitě Holice. Byt o celkové výměře 78 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží velký balkon s posezením, zděný sklep a velkou výhodou je také to, že v ceně je i garážové parkovací stání na ulici Družební.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje moderní kuchyňskou linkou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, digestoří, lednicí s mrazákem a jídelním stolem s židlemi. Obývací část je vybavena sedací soupravou, knihovnou a vstupem na balkon. Oba pokoje jsou neprůchozí, jeden z pokojů je vybaven jako dětský pokoj postelí, komodou a psacím stolem. V ložnici se nachází manželská postel a komoda. V chodbě je možné využít velkou vestavěnou skříň s úložným prostorem, k dispozici je také botník a zrcadlo. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, lékaři, školy, restaurace, sociální a sportovní vyžití. V blízkosti domu je možné zajít na procházku do Holického lesa či na vyhlídkovou plavbu lodí po řece Morava.

Byt je volný k nastěhování od 1.1.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-eg2-en

For long-term sublease, we offer a spacious, sunny two bedroom apartment in a new building on Peškova Street in a quiet location in Povel. The apartment with a total area of ​​78 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a large balcony with seating, a brick cellar and a great advantage is also the possibility of renting a parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a modern kitchen, ceramic hob, electric oven, hood, refrigerator with freezer and dining table with chairs. The living area is equipped with a sofa, a library and access to the balcony. Both rooms are separated, one of the rooms is equipped as a children's room with a bed, chest of drawers and a desk. The bedroom has a double bed and chest of drawers. In the hallway it is possible to use a large built-in closet with storage space, there is also a shoebox and a mirror. The bathroom with bath, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, doctors, schools, restaurants, social and sports activities. Near the house it is possible to go for a walk in the Holický Forest or for a sightseeing boat trip on the Morava River.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Povel | Peškova
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16753 Kč, náklady na bydlení 2 753 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 78 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. leden 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Olomouc, Zikova: 8 minut (pěšky)

BILLA Olomouc, Jeremiášova: 7 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc