Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Aloise Rašína, 1+kk, 35 m²

Pronájem 1+kk, Olomouc - Řepčín - Aloise Rašína, 8 490 Kč/měs., 35 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-s3a

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/aloise_rasina/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Olomouc - Řepčín. Byt o celkové výměře 33 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený, ale po domluvě je možné některý nábytek vystěhovat. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, sklo-keramická deska, digestoř, mikrovlnná trouba, kávovar a rychlovarná konvice. Dále je v pokoji menší stůl s dvěma židlemi, manželská postel, pracovní stůl se židlí a drobný nábytek. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaleta. Předsíň je vybavena botníkem a šatní skříní.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, lékárna, pošta, hypermarket Globus (osem minut chůze), nákupní centrum Olomouc City (tři minuty chůze), atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Neředín, Krematorium.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-s3a-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/aloise_rasina/

We offer to rent a beautiful apartment 1+kk in a quiet location Olomouc - Řepčín. Apartment with a total area of ​​33 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished, but after agreement it is possible to move out some furniture. The kitchen has an electric oven, glass-ceramic hob, digestor, microwave, coffee maker and kettle. There is also a small table with two chairs in the room, a double bed, a work desk with a chair and small furniture. The bathroom has a sink with a mirror, shower and toilet. The hall is equipped with a shoe cabinet and wardrobe.

In the vicinity of the house is all civic amenities such as restaurants, pharmacy, post office, hypermarket Globus (8 min walk), shopping center Olomouc City (3 min walk), etc. Accessibility is provided by tram stop Neředín, Krematorium.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Řepčín | Aloise Rašína
Cena: 8 490 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 942 Kč, náklady na bydlení 2042 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Globus Olomouc-Řepčín: 5 minut (pěšky)

Hruška Olomouc, třída Svornosti: 11 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?