Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Jižní, 2+1, 52 m²

Pronájem 2+1, Olomouc - Slavonín - Jižní, 9 900 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ugp

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Olomouc Slavonín. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží (3. patro) cihlového domu. Výhodou bytu je balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený a má dva neprůchozí pokoje. Kuchyně disponuje lednicí, pračkou, troubou a sporákem s digestoří. V kuchyni najdeme také jídelní stůl s židlemi. Součástí obývacího pokoje je pouze nábytek - tedy komody a skříně. Ložnice zůstane nevybavená a je zde vstup na balkon.

V příjemném okolí najdeme restaurace, posilovnu a také OC Haná se všemi službami. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Slavonín (křižovatka).

Byt je volný k nastěhování od 1. 3. 2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Klidný byt ve 3. patře cihlového domu. Byt disponuje dvěmi neprůhozími pokoji. Kuchyně je vybavená sporákem s troubou, pračkou, lednicí a digestoří. Ložnice zůstane nevybavená, je zde i vstup na prostorný balkon. Obývák - zůstává pouze nábytek (komody, skříně, jídelní stůl s židlemi), gauč nebude součástí pronájmu. WC je oddělené od koupelny. V koupelně je vana se zrcadlem.

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ugp-en

For long-term sublease, we offer a cozy 2 + 1 apartment in an attractive location in Olomouc Slavonín. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the second floor of a brick house. The advantage of the apartment is a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, washing machine, oven and stove with hood. In the kitchen we also find a dining table with chairs. The living room is unfurnished. The bedroom has a bed and a wardrobe.

In a pleasant area we find a restaurant, gym and also OC Haná with all services. Transport accessibility is ensured by the Slavonín stop (crossroads).

The apartment is free to move in from 1st of March 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Slavonín | Jižní
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12649 Kč, náklady na bydlení 2749 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Olomouc, Janského: 11 minut (pěšky)

Tesco Olomouc: 10 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc