Domů | Chci bydlet | Volné byty | Olomouc, Jižní, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Olomouc - Slavonín - Jižní, 12 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
__________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-g2j

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 3+kk v atraktivní lokalitě Olomouc - Slavonín, v ulici Jižní. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží panelového domu v klidné lokalitě. K bytu patří větší balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Stylová kuchyň disponuje lednicí, troubou, indukční deskou, myčkou, mikrovlnkou a jídelním stolem s židlemi. Kuchyň je propojena s obývací místností, kde je sedačka, televize, a konferenční stolek, součástí prostoru je velká komora sloužící jako praktický úložný prostor. Dále se v bytě nachází nevybavený pokoj, který je průchozí do ložnice a lze z něj vstoupit na balkón. V ložnici je vestavěná šatní skříň a dvoulůžková postel. V chodbě se nachází prostorná vestavěná šatní skříň. V pěkné koupelně nalezneme pračku, vanu a bojler, WC je oddělené. Orientace bytu je na západ.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchod, pošta, lékař, zahradnictví, hřiště, atd. 2 minuty chůze od domu se nachází autobusová zastávka.

Prohlídky jsou možné od 12.7., k nastěhování je byt volný. Domácí mazlíčci po dohodě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
__________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-g2j-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment 3 + kk in an attractive location in Olomouc - Slavonín, in Jižní Street. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the fourth floor of a panel house in a quiet location. The apartment has a larger balcony.

The apartment is offered partially furnished. The stylish kitchen has a fridge, oven, induction hob, dishwasher, microwave and dining table with chairs. The kitchen is connected to the living room, where there is a sofa, TV, and coffee table, part of the space is a large chamber serving as a practical storage space. Furthermore, the apartment has an unfurnished room, which is connected to the bedroom and can be accessed from the balcony. The bedroom has a built-in wardrobe and a double bed. In the hallway there is a spacious built-in wardrobe. In the nice bathroom we find a washing machine, bath and boiler, toilet is separate. The orientation of the apartment is west.

Within walking distance there are all civic amenities - restaurants, shops, post office, doctor, gardening, playground, etc. 2 minutes walk from the house there is a bus stop.

Tours are possible from July 12, the apartment is free to move in. Pets in agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Olomouc | Slavonín | Jižní
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16053 Kč, náklady na bydlení 4053 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 7. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Olomouc, Janského: 11 minut (pěšky)

Tesco Olomouc: 10 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc