Domů | Chci bydlet | Volné byty | Ostrava, Francouzská, 3+1, 52 m²

Pronájem 3+1, Ostrava - Poruba - Francouzská, 12 000 Kč/měs., 52 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3ph

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný byt po rekonstrukci o výměře 52m² s dispozicí 3+1. Byt se nachází ve čtvrtém patře čtyřpodlažního panelového domu v pěkné městské části Ostrava - Poruba. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. K bytu patří i velký zděný sklep. Parkovací stání je přímo před domem.

Byt se nabízí jako kompletně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, indukční varnou deskou, troubou, digestoří a pračkou se sušičkou. V kuchyni je také jídelní stůl se židlemi. Obývací část je zařízena rozkládací pohovkou, televizí a konferenčním stolkem. V první ložnici najdeme postel a nachází se zde i vstup na balkón. Poslední pokoj je nevybavený. Součástí koupelny je sprchový kout a umyvadlo.

V okolí domu jsou restaurace, základní škola, střední škola, Kaufland, hypermarket Albert. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Francouzská, která je vzdálena čtyři minuty chůze od domu.


Byt je volný k nastěhování od 1.8.2021. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3ph-en

For long-term rent we offer a beautiful apartment after reconstruction with an area of ​​52m² with a layout of 3 +1. The apartment is located on the fourth floor of a four-storey panel house in a nice part of Ostrava - Poruba. The apartment has undergone a complete renovation. The apartment also includes a large brick cellar. Parking space is right in front of the house.

The apartment is offered as fully equipped. The kitchen has a refrigerator, microwave, oven, induction hob, hood and washing machine with dryer. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa bed, TV and coffee table. In the first bedroom we find a bed and there is an entrance to the balcony. The last room is unfurnished. The bathroom has a shower and a sink.

In the vicinity of the house are restaurants, primary school, high school, Kaufland, Albert hypermarket. Transport accessibility is ensured by the Francouzská stop, which is a four-minute walk from the house.


The apartment is ready to move in from 1st of August 2021. Pets are allowed by arrangement with the owner.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Ostrava | Poruba | Francouzská
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, poplatky za služby včetně internetu 3 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Hruška Ostrava, Větrná: 1 minuta (pěšky)

Tesco Ostrava, Hlavní třída: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Karolína, MHD (28. října): 46 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc