Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Studentská, 2+kk, 68 m²

Pronájem 2+kk, Plzeň - Bolevec - Studentská, 11 990 Kč/měs., 68 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-xtd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk ve vynikající lokalitě Plzeň - Bolevec, ulice Studentská. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází ve druhém podlaží panelového domu. K bytu přísluší balkón a sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, elektrickou troubou a indukční deskou s digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl se židlemi. Obývací část je zařízená gaučem a konferenčním stolkem. Z obývací části je také vstup na balkón. Součástí ložnice je postel. V koupelně najdeme velkou vanu a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. V okolí domu jsou restaurace, kavárny, supermarket Penny (10 minut chůze), lékárna, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Severka (tramvaj č. 4), která je vzdálená devět minut chůze od domu a autobusová zastávka Hokejová hala, která je tři minuty od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2020. Poplatky jsou včetně internetu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xtd-en

We offer for rent a nice apartment 2+ kk in an excellent location Pilsen - Bolevec, street Studentská. Apartment with a total area of ​​68 m2 is located on the second floor of the panel house. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge with freezer, electric oven and induction plate with hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa and coffee table. From the living area is also the entrance to the balcony. The bedroom has a bed. In the bathroom you will find a large bathtub and sink with a mirror. Toilet is separate.

All civic amenities are within walking distance. Around the house are restaurants, supermarket Penny (10 min walk), pharmacy, etc. Public transport accessibility is provided by tram stop Severka (tram No. 4), which is 9 min walk from the house and bus stop Hokejova hala, which is 3 min walk.

The apartment is available for occupancy from the 1st of March 2020. Charges include internet.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Bolevec | Studentská
Cena: 11 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 850 Kč, náklady na bydlení 2 860 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 68 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

COOP Plzeň, Žlutická: 7 minut (pěšky)

ENAPO Plzeň, Gerská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 20 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?