Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Studentská, 3+kk, 115 m²

Pronájem 3+kk, Plzeň - Bolevec - Studentská, 15 200 Kč/měs., 115 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zb5

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/studentska75/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný a prostorný byt o dispozici 3+kk. Byt o celkové rozloze 115 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep, terasa a garážové stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje sklokeramickou deskou, digestoří, elektrickou troubou, vestavěnou lednicí s mrazákem a pračkou. Prostorná obývací část je nezařízená a je z ní vstup na terasu. Menší pokoj je nezařízený a ve větším pokoji se nachází pracovní stoly se židlemi. Koupelna disponuje umyvadlem se zrcadlem, rohovou vanou a sprchovým koutem. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, obchody, Košutecké jezírko, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Žlutická, která je čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zb5-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/studentska75/

For long-term sublease, we offer a beautiful and spacious apartment with a layout of 3 + kk. The apartment with a total area of ​​115 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a basement, terrace and garage parking.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchenette has a ceramic hob, cooker hood, electric oven, built-in fridge-freezer and washing machine. The spacious living area is unfurnished and has access to the terrace. The smaller room is unfurnished and the larger room has work desks with chairs. The bathroom has a sink with mirror, corner bath and shower cabin. The toilet is separated.

Within walking distance are restaurants, shops, Košutecké jezírko, etc. Transport accessibility is provided by the Žlutická stop, which is 4 minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Bolevec | Studentská
Cena: 15 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 18 350 Kč ,náklady na bydlení 3 150 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 115 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

COOP Plzeň, Žlutická: 6 minut (pěšky)

ENAPO Plzeň, Gerská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?