Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Mandlova, 2+1, 64 m²

Pronájem 2+1, Plzeň - Doudlevce (Plzeň 3) - Mandlova, 10 400 Kč/měs., 64 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-hbm

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/mandlova2/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 s celkovou rozlohou 64m2. Byt se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout je vybaven sklokeramickou deskou, troubou, lednicí a spíží. Pokoje se nabízí nevybavené. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem. Toaleta je odděleně. Na chodbě bytu najdeme prostornou šatní skříň poskytující bohatý úložný prostor.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - obchody s potravinami, základní škola, restaurace nebo také obchodní centrum Luna. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkami Gigant a Šimerova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie C.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hbm-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/mandlova2/

For long-term rent we offer an apartment with a layout of 2 +1 with a total area of 64 square meters. The apartment is located on the third floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette is equipped with a ceramic hob, oven, refrigerator and pantry. Rooms are offered unfurnished. The bathroom is equipped with a bathtub and a sink. The toilet is separate. In the hallway of the apartment we find a spacious wardrobe providing ample storage space.

In the vicinity of the house is all civic amenities - grocery stores, elementary school, restaurants or shopping center Luna. Transport accessibility is ensured by the Gigant and Šimerova stops.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Doudlevce (Plzeň 3) | Mandlova
Cena: 10 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12.478 Kč, náklady na bydlení 2.178 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 64 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 22. únor 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Plzeň, Skupova: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Plzeň, Doudlevce: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc