Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Boettingerova, 1+kk, 56 m²

Pronájem 1+kk, Plzeň - Jižní Předměstí - Boettingerova, 9 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-vum

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/boettingerova24/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Plzeň 3. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve třeřím patře novostavby s výtahem. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a mikrovlnnou troubou. V obývací části najdeme i jídelní stůl s židlemi. Součástí moderní koupelny je sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

V příjemném okolí domu najdeme restaurace, poštu, Kaufland, supermarket Billu, střední školu atd. Dopravní dostupnost je zajišťěna tramvajovou zastávkou Dvořákova, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vum-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/boettingerova24/index.htm

For long-term sublease, we offer a beautiful new apartment with a layout of 1 + kk in an attractive location in Pilsen 3. The apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the third floor of a new building with an elevator. The apartment also has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob, hood and microwave. In the living area we also find a dining table with chairs. The modern bathroom has a shower, sink and toilet.

In the pleasant vicinity of the house you will find restaurants, post office, Kaufland, Bill's supermarket, high school, etc. Transport accessibility is ensured by the Dvořákova tram stop, which is a two-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Jižní Předměstí | Boettingerova
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 551 Kč, náklady na bydlení 2 551 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Plzeň, Klatovská třída 1918/182: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Plzeň, Klatovská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?