Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Máchova, 3+1, 60 m²

Pronájem 3+1, Plzeň - Jižní Předměstí - Máchova, 12 500 Kč/měs., 60 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ete

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Plzeň 3. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně nevybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou trobou, plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou a digestoří. Další tři pokoje jsou nezařízené. V jednom z nich najdeme pracovní stůl s židlí. Součástí luxusní koupelny je sprchový kout, dvě umyvadla a pračka. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, pošta, lékárna, střední škola, nákupní centrum Area Bory (Kaufland atd.). Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Borský park, která je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ete-en

For long-term sublease, we offer a 3 + 1 apartment in a quiet area of ​​Pilsen 3. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the first floor of a brick house. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered partially unfurnished. The kitchen has an electric oven, gas stove, refrigerator, microwave and hood. The other three rooms are unfurnished. In one of them we find a desk with a chair. The luxury bathroom has a shower, two sinks and a washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance is all civic amenities - restaurants, cafes, post office, pharmacy, high school, shopping center Area Bory (Kaufland, etc.). Transport accessibility is ensured by the tram stop Borský park, which is right next to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Jižní Předměstí | Máchova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 734 Kč, náklady na bydlení 1 234 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Plzeň, Klatovská třída 1918/182: 1 minuta (pěšky)

Kaufland Plzeň - Bory: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 18 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?