Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Resslova, 2+1, 67 m²

Pronájem 2+1, Plzeň - Jižní Předměstí - Resslova, 11 300 Kč/měs., 67 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-8dr

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/resslova2/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě Plzeň - Jižní Předměstí, v ulici Resslova. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází ve třetím podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, troubou, sporákem a digestoří. Dále je v kuchyni jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj a ložnice jsou nezařízené. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, toaleta a velká rohová vana.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, posilovna, kavárny, kino, školy, obchod s potravinami, Smetanovy sady, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Goethova a U Práce.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8dr-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/resslova2/index.htm

For long-term rent, we offer a spacious 2+1 apartment in the desired location of Plzeň- South Suburb, on the street Resslova. The apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the third floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, oven, stove and hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. The living room and bedroom are unfurnished. The bathroom has a sink with mirror, toilet and large corner bathtub.

Within walking distance are restaurants, gym, cafes, cinema, schools, grocery store, Smetana Gardens, etc. Transport accessibility is provided by the stop Goethova and U Práce.

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Jižní Předměstí | Resslova
Cena: 11 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 620 Kč, náklady na bydlení 4 327 Kč, náklady na bydlení
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 67 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Plzeň 3: 1 minuta (pěšky)

Žabka Plzeň, Bezručova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 7 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?