Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Skupova, 3+1, 65 m²

Pronájem 3+1, Plzeň - Jižní Předměstí - Skupova, 13 500 Kč/měs., 65 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-z6j

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/skupova14/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt po rekonstrukci o dispozici 3+1. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje novou linkou se spotřebiči - sklokeramická deska, digestoř, vestavěná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl a židle. Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou s lenoškou, konferenčním stolkem a televizní stěnou včetně televize. Obě ložnice jsou nevybavené. Prostorná koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a pračkou je s toaletou dohromady. Velkou výhodou je šatna s úložnými prostory.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Penny, potraviny, restaurace, společenské a sportovní vyžití, školy, park. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD U Luny hned u domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-z6j-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/skupova14/

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment after reconstruction with a layout of 3 +1. The apartment with a total area of ​​65 m2 is located on the first floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a new line with appliances - ceramic hob, hood, built-in electric oven, microwave, refrigerator with freezer. There is also a dining table and chairs. The living room is equipped with a sofa with chaise longue, coffee table and TV wall including TV. Both bedrooms are unfurnished. The spacious bathroom with corner bath, sink and washing machine is together with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Penny supermarket, groceries, restaurants, social and sports activities, schools, park. Great transport accessibility - public transport stop U Luny right next to the house.

The apartment is free to move in from 01.04.2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Jižní Předměstí | Skupova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 700 Kč, náklady na bydlení 4 149 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 65 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Plzeň, Skupova: 2 minuty (pěšky)

BILLA Plzeň, Majerova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc