Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Technická, 1+kk, 27 m²

Pronájem 1+kk, Plzeň - Jižní Předměstí - Technická, 9 000 Kč/měs., 27 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-n8n

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/technicka5/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Plzeň 3, Technická. Byt o celkové výmřěře 27 m2 se nachází ve druhém patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu patří také sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem, digestoří, mikrovlnnou troubou. Obývací část je nezařízená (nábytek na fotografiích bude odvezen). Součástí moderní koupelny je sprchový kout, umyvadlo, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, a Nákupní centrum Borská pole (Tesco atd), kde je mnoho služeb. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Technická, která je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n8n-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/technicka5/

For long-term sublease, we offer a new 1 + kk apartment in a quiet location in Plzeň 3, Technická. The apartment with a total area of ​​27 m2 is located on the second floor of a new brick building with an elevator. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, stove, hood, microwave. The living area is unfurnished (furniture in the photos will be taken away). The modern bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet.

Within walking distance you will find restaurants, and the shopping center Borská pole (Tesco, etc.), where there are many services. Transport accessibility is ensured by the Technická stop, which is right next to the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Jižní Předměstí | Technická
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 900 Kč náklady na bydlení 1 882 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 27 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Kaufland Plzeň - Bory: 7 minut (pěšky)

Tesco Plzeň, U Letiště: 7 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc