Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Vrchlického, 2+kk, 58 m²

Pronájem 2+kk, Plzeň - Jižní Předměstí - Vrchlického, 11 500 Kč/měs., 58 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-qb9

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/vrchlickeho22/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Plzeň 3. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem, digestoří a mikrovlnnou troubou. V kuchyni najdeme také barový stůl s židle. Obývací část je zařízena sedací soupravou, knihovnou a komodou. Součástí ložnice je postel a šatní skříň. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená. V předsíni se nachází botník, věšák a úložné prostory.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Lidl, Fakultní nemocnice, Penny Market atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Dobrovského, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu. (tramvaj č. 4.)

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qb9-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/vrchlickeho22/

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 2 + kk in the popular locality of Pilsen 3. The apartment with a total area of ​​58 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment also has a cellar.

The apartment is offered furnished. The modern kitchen has an electric oven, gas stove, hood and microwave. In the kitchen we also find a bar table with chairs. The living area is furnished with a sofa, bookcase and chest of drawers. The bedroom has a bed and a wardrobe. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate. In the hall there is a shoe rack, hanger and storage space.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Lidl, University Hospital, Penny Market, etc. Easy transport accessibility is ensured by the Dobrovského stop, which is a four-minute walk from the house. (tram no. 4.)

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Jižní Předměstí | Vrchlického
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13.900 Kč, náklady na bydlení 2.444 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 14. červen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Plzeň, Klatovská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Plzeň, Klatovská třída 1702/77: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc