Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Partyzánská, 1+1, 30 m²

Pronájem 1+1, Plzeň - Lobzy (Plzeň 4) - Partyzánská, 8 300 Kč/měs., 30 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-brg

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+1 v klidné lokalitě Plzeň - Doubravka, ulice Partyzánská. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové novostavby. K bytu přísluší i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou, sporákem a pračkou. Pokoj je nevybavený. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaleta. V předsíni je velká vestavěná skříň a botník.

V okolí domu jsou restaurace, lékárna, pošta, supermarket Norma a Lidl, základní škola a gymnázium, Park V Homolkách, atd. Dopravní dostupnost zajišťují trolejbusové zastávky Pietas a Ke Kukačce (dvě minuty chůze od domu).

Byt je volný k nastěhování od 01.05.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________
Viewings

For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-brg-en

We offer a nice apartment 1+1 in a quiet location Plzeň - Doubravka, on the street Partyzánska. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the fourth floor of a brick building. The apartment includes a basement.

The apartment is partially furnished. The kitchen has an oven, stove and washing machine. The room is unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror, shower cabin and toilet. In the hallway is a large built-in wardrobe and shoe cabinet.

Within walking distance around the house are restaurants, pharmacy, post office, supermarket Norma and Lidl, elementary school and gymnasium, Park V Homolkách, etc. The transport accessibility is provided by trolleybus stops Pietas and Ke Kukačka (2 min walk from the house).

The apartment is available for occupancy from the 1st of May 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Lobzy (Plzeň 4) | Partyzánská
Cena: 8 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 500 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Plzeň, Na Dlouhých: 3 minuty (pěšky)

COOP Plzeň, Masarykova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?