Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Strážnická, 3+1, 62 m²

Pronájem 3+1, Plzeň - Severní Předměstí - Strážnická, 12 500 Kč/měs., 62 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-hx3

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/straznicka13/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Plzeň 1, ulice Strážnická. Byt o celkové výměře 62 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. Součástí bytu je také balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, plynovým sporákem, digestoří a mikrovlnnou troubou. Obývací část je zařízená pohovkou, konferečním stolkem a televizní stěnou. V prvním pokoj najdeme pracovní stůl s židlí. Druhá ložnice je nevybavená. Součástí krásné koupelny je vana, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Albert, Zoologická zahrada, základní škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Brněnská, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hx3-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/straznicka13/

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 3 + 1 in a quiet location in Plzeň 1, Strážnická Street. The apartment with a total area of ​​62 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, gas stove, hood and microwave. The living area is furnished with a sofa, coffee table and TV wall. In the first room we find a work desk with a chair. The second bedroom is unfurnished. The beautiful bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Albert, Zoo, primary school, etc. Transport accessibility is ensured by the stop Brněnská, which is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Severní Předměstí | Strážnická
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16.200 Kč, náklady na bydlení - 3. 671Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 62 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 5. květen 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

COOP Plzeň, Brněnská: 2 minuty (pěšky)

Smíšené zboží: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc