Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Koterovská, 1+1, 40 m²

Pronájem 1+1, Plzeň - Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany) - Koterovská, 7 500 Kč/měs., 40 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-3gj

Vrituální prohlídka
in360.cz/vr/koterovska116/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 v příjemné lokalitě Plzeň Slovany. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu. Byt disponuje i balkonem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena troubou, sporákem a digestoří. Druhý pokoj je nevybavený. Součástí koupelny je vana a umyvadlo.

V okolí domu najdeme restaurace, supermarket Billa, lékárnu, obchodní centrum Galerie Slovany, mateřskou školu atd. Dopravní dostupnost ze zajištěna tramvajovou zastávkou Radnice Slovany, které je vzdálená 1 minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3gj-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/koterovska116/

For long-term sublease, we offer a 1 + 1 apartment in a pleasant location in Plzeň Slovany. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the fifth floor of a brick house. The apartment also has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with an oven, stove and hood. The second room is unfurnished. The bathroom has a bathtub and a sink.

In the vicinity of the house we find a restaurant, supermarket Billa, pharmacy, shopping center Galerie Slovany, kindergarten, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Radnice Slovany, which is a 1-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany) | Koterovská
Cena: 7 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 551 Kč, náklady na bydlení - 3.051 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 17. únor 2021
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Plzeň, náměstí Generála Píky: 2 minuty (pěšky)

Penny Market Plzeň, Slovany: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc