Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Úslavská, 1+1, 43 m²

Pronájem 1+1, Plzeň - Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany) - Úslavská, 8 300 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-eed

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/uslavska42/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný a útulný byt o dispozici 1+1. Byt o celkové rozloze 43 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu náleží sklep. Je taktéž možnost vyúžívat společnou zahradu.

Byt se nabízí plně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje sporákem s troubou, digestoří, lednicí a mikrovlnou troubou. V kuchyni se taktéž nachází jídelní stůl se židlemi, pohovka, konferenční stolek a komoda. Ložnice je vybavená manželskou postelí, skříní a komodou. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a pračka. Toaleta je zvlášť. Z předsíně je vstup do komory.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, posilovna, supermarket Albert, park, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka U Duhy, která je d vě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.12.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-eed-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/uslavska42/

For long-term sublease, we offer a beautiful and cozy 1 + 1 apartment. The apartment with a total area of ​​43 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment has a cellar. There is also the possibility to use the common garden.

The apartment is offered fully equipped. The modern kitchenette has a hob with oven, extractor hood, fridge and microwave. The kitchen also has a dining table with chairs, a sofa, a coffee table and a chest of drawers. The bedroom is equipped with a double bed, a single bed and a chest of drawers. The bathroom has a sink with mirror, shower and washing machine. The toilet is separated. From the hall is the entrance to the chamber.

Within walking distance are restaurants, gym, supermarket Albert, park, etc. Transport accessibility is provided by the stop U Duhy, which is a minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 01. Dec. 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany) | Úslavská
Cena: 8 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11.528 Kč ,náklady na bydlení 3.228 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 43 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Plzeň, Koterovská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Plzeň, Radyňská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?