Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Zahradní, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Plzeň - Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany) - Zahradní, 10 300 Kč/měs., 48 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ym9

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/zahradni22/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Plzeň - Slovany, ulice Zahradní. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sporákem, troubou, digestoří a pračkou. Součástí kuchyně je také velký jídelní stůl. Obývací část je nezařízená. V ložnici se nachází velká šatní skříně. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je odděleně.

V okolí domu jsou restaurace, lékárna, supermarket Billa, školy, Papírenský park, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Liliová, která je minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ym9-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/zahradni22/index.htm

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2+kk in a pleasant location in Plzeň - Slovany, on the street Zahradní. The apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the fourth floor of a brick house. The apartment includes a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, stove, oven, hood and washing machine. The kitchen also has a large dining table. The living area is unfurnished. The bedroom has a large wardrobe. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. The toilet is separated.

In the surrounding of the house are restaurants, pharmacy, supermarket Billa, schools, Papírenský Park, etc. Transport accessibility is provided by the stop Liliová, which is 1 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany) | Zahradní
Cena: 10 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 900 Kč, náklady na bydlení 2 599 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Plzeň, Radyňská: 6 minut (pěšky)

BILLA Plzeň, Papírnická: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?