Domů | Chci bydlet | Volné byty | Plzeň, Pallova, 2+kk, 52 m²

Pronájem 2+kk, Plzeň - Východní Předměstí (Plzeň 3) - Pallova, 11 900 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze: https://idealninajemce.cz/byt-t4w

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/pallova24/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Plzeň 3, ulice Pallova. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází ve druhém patře cihlové novostavby s výtahem. Výhodou bytu je balkón, sklep a garážové stání.

Možnost garážového stání je za 1000 Kč/měs.

Byt se nabízí nevybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a lednicí. Obývací část stejně jako ložnice je nezařízená. V nadstandardní koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo a toaletu.

V okolí domu jsou restaurace, lékárna, drogerie, supermarket Lidl, obchod s potravinami Žabka, střední škola atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Anglické nábřeží, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form: https://idealninajemce.cz/byt-t4w-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/pallova24/index.htm

Long term sublease we offer a beautiful new apartment 2 + kk in a nice location Pilsen 3, Pallova street. Apartment with a total area of ​​52 sqm is located on the second floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony, cellar and garage.

The possibility of garage parking is for 1000 CZK / month.

The apartment is unfurnished. Modern kitchen has a built-in electric oven, ceramic hob, hood and refrigerator. Living room as well as bedroom is unfurnished. In the above-standard bathroom you will find a shower, sink and toilet.

Around the house there are restaurants, pharmacy, drugstore, supermarket Lidl, grocery Žabka, high school, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Anglické nábřeží, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Plzeň | Východní Předměstí (Plzeň 3) | Pallova
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15699 Kč, náklady na bydlení 2 799 Kč, garážové stání 1 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 52 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Plzeň, Náměstí Republiky: 3 minuty (pěšky)

Tesco Plzeň, Americká: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 7 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?