Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lodžská, 3+kk, 53 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Bohnice - Lodžská, 11 500 Kč/měs., 53 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Přijďte na nezávaznou prohlídku!

>> Kde: Lodžká 464/10
>> Kontakt: Petr Čepelka: 774 523 748

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+kk na ulici Lodžská v Praze - Bohnice. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází v jedenáctém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči. Obývací pokoj je prostorný a prosvětlený. V bytě jsou k dispozici dvě samostatné neprůchozí ložnice - z jednoho z pokojů vede vstup na zasklenou lodžii. Koupelna s vanou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarkety, restaurace, školy, hřiště, sportovní a sociální vyžití. Výborná dopravní dostupnost.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Come and see the apartment for yourself, no commitments!

>> Where: Lodžská 464/10
>> Contact: Petr Čepelka: 774 523 748

Please call me to book a spot in advance!

For long-term sublease, we offer a 3 + kk apartment on Lodžská Street in Prague - Bohnice. The apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the eleventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a line with appliances. The living room is spacious and bright. The apartment has two separate separate bedrooms - from one of the rooms leads to the entrance to the glazed loggia. The bathroom with bathtub is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Supermarkets, restaurants, schools, playgrounds, sports and social activities. Excellent transport accessibility.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bohnice | Lodžská
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 369 Kč, poplatek za podnájem 11 500
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 28. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 8 - Bohnice: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 8: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 21 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?