Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Poznaňská, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Bohnice - Poznaňská, 13 000 Kč/měs., 40 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-72n

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/Poznanska16/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v prvním patře ze čtyř v cihlovém domě bez výtahu. K bytu náleží sklep a zasklená lodžie s výhledem do klidné zelené části mezi domy.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňský kout disponuje moderní linkou s barovým pultem, stoličkami a spotřebiči - elektrická trouba, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, digestoř, lednice s mrazákem. Obývací část je vybavena gaučem, šatní skříní se zrcadlem, konferenčním stolkem a vstupem na balkon. V ložnici se nachází manželská postel a skříňky. Prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkami a toaletním stolkem je dohromady s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Penny, školy, restaurace, 5 min pěšky nákupní Centrum Krakov, v blízkosti krásná přírodní rezervace Velká skála, park haltýř a Zoo Praha. Skvělá dopravní dostupnost - 3 min od domu autobusové zastávky Zhořelecká a Lodžská se spojením na metro linky C - Kobylisy či přímo k Zoo Praha.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-72n-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/Poznanska16/

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment with a layout of 2 + kk. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the first floor of four in a brick house without an elevator. The apartment has a cellar and a glazed loggia overlooking the quiet green part between the houses.

The apartment is offered fully equipped. The kitchenette has a modern line with a bar counter, chairs and appliances - electric oven, microwave, ceramic hob, hood, refrigerator with freezer. The living area is equipped with a sofa, wardrobe with mirror, coffee table and access to the balcony. The bedroom has a double bed and lockers. The spacious bathroom with bath, sink, cabinets and dressing table is together with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Penny supermarket, schools, restaurants, 5 minutes walk to the shopping center Krakow, near the beautiful nature reserve Great Rock, Halter Park and Prague Zoo. Great transport accessibility - 3 minutes from the house bus stop Zhořelecká and Lodžská with a connection to the metro line C - Kobylisy or directly to the Prague Zoo.

The apartment is free to move in immediately. Pets allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bohnice | Poznaňská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 200 Kč, náklady na bydlení 3 256 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 8 - Bohnice: 2 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Lodžská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 25 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc