Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Štětínská, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Bohnice - Štětínská, 12 700 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-mqw

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt o dispozici 2+kk s prostornou lodžií v klidné lokalitě Praha - Bohnice s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnou troubou, mrazákem, sklo-keramická deska a elektrickou troubou. V kuchyni se nachází také jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je zařízen křesly, sedačkou, konferenčním stolkem, vestavěnou obývací stěnou a televizí. V ložnici je velká manželská postel. Koupelna je zařízená vanou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou. Na lodžie je vstup z obývacího pokoje i z ložnice.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárny, základní školu atd. U domu jsou také zastávky MHD (Podhajská pole).

Byt je volný k nastěhování od 1. září 2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mqw-en

For long-term sublease, we offer a sunny apartment 2 + kk with a spacious loggia in a quiet location in Prague - Bohnice with easy transport accessibility. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a refrigerator, microwave, freezer, glass-ceramic hob and electric oven. The kitchen also has a dining table with chairs. The living room is furnished with armchairs, a sofa, a coffee table, a built-in living wall and a TV. The bedroom has a large double bed. The bathroom is equipped with a bath, sink with mirror, toilet and washing machine. The loggia is accessed from the living room and the bedroom.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurants, cafes, primary school, etc. There are also public transport stops at the house (Podhajská pole).

The apartment is free to move in on 1st of September 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bohnice | Štětínská
Cena: 12 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 15 236 Kč, náklady na bydlení 2 536 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Bohnice: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 8, Vřesová: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?