Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Štětínská, 2+kk, 50 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Bohnice - Štětínská, 11 000 Kč/měs., 50 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4a3

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/stetinska22/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 2+kk o výměře 50 m2 v ulici Štětínská, Praha - Bohnice. Byt se nachází v 4. patře domu. K bytu patří balkon a komora, která se nachází na chodbě.

Kuchyně je vybavena sklokeramickou deskou a lednicí, dále je zde stůl se židlemi. V ložnici se nachází sedací souprava, velká postel a prostorná vestavěná skříň. Koupelna disponuje sprchovým koutem, WC a umyvadlem.

Bohnice nabízejí kompletní vybavenost (obchody, vč. nákupního centra KRAKOV, poliklinika, školy, školky, pošta), široké možnosti sportovního vyžití (vč. Aquacentra Šutka) a velmi příjemné okolí (Botanická zahrada, ZOO, cyklostezky u Vltavy, Čimický a Ďáblický háj, Přírodní park Drahaň-Troja).

Rychlé spojení do centra – do 25 min na Muzeum (8 min. na metro Kobylisy v 3-5 min intervalech ve špičce, max. 8 min mimo špičku, noční bus se zastávkou u domu). Pro řidiče – do 15 min tunel Blanka i napojení na D8. Parkování před domem.

Byt je k nastěhování od 21.9..2020.

Poplatky jsou včetně energií. Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4a3-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/stetinska22/index.htm

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2 + kk with an area of ​​50 m2 in Štětínská Street, Prague - Bohnice. The apartment is located on the 4th floor of the house. The apartment has a balcony and a storage room, which is located in the hallway.

The kitchen is equipped with a ceramic hob and refrigerator, there is also a table with chairs. The bedroom has a sofa, a large bed and a spacious built-in wardrobe. The bathroom has a shower, toilet and sink.

Bohnice offers complete amenities (shops, incl. Shopping center KRAKÓW, polyclinic, schools, kindergartens, post office), a wide range of sports activities (incl. Aquacentrum Šutka) and very pleasant surroundings (Botanical Garden, ZOO, cycle paths by the Vltava, Čimický and Ďáblický groves , Nature Park Drahaň-Troja).

Quick connection to the center - up to 25 minutes to the Museum (8 minutes to the metro Kobylisy in 3-5 min intervals at rush hour, max. 8 minutes during rush hour, night bus with a stop at the house). For drivers - up to 15 minutes Blanka tunnel and connection to the D8. Parking in front of the house.

The apartment is free to move in from 21.9..2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bohnice | Štětínská
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 14 414 Kč, náklady na bydlení 3 414 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2020
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Lidl Praha-Bohnice: 3 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Lodžská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?