Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zelenohorská, 3+kk, 68 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Bohnice - Zelenohorská, 15 000 Kč/měs., 68 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-puf

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/zelenohorska6/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Bohnice. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu bez výtahu. K bytu náleží balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Prostorná kuchyně disponuje lednicí, myčkou nádobí, sporákem s troubou a digestoří. Ložnice je vybavena postelí a skříní, druhý pokoj disponuje vestavěnou skříni. Prostorná koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, skříňkou a toaletou. Velkou výhodou je také balkón s příjemným výhledem.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Restarace, kadeřnictví, park, vysoká škola, potraviny. Zastávka autobusu Bohnice - sídliště se nachází pět minut chůze od domu.

Byt je k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-puf-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/zelenohorska6/index.htm

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment with a layout of 3 + kk in a quiet location in Prague - Bohnice. The apartment with a total area of ​​68 m2 is located on the second floor of a panel house without an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The spacious kitchen has a refrigerator, dishwasher, stove with oven and hood. The bedroom is equipped with a bed and a wardrobe, the second room has a built-in wardrobe. The spacious bathroom is equipped with a bath, sink, cabinet and toilet. A big advantage is also a balcony with a pleasant view.

Within walking distance are all civic amenities. Restaurant, hairdresser, park, college, groceries. The bus stop Bohnice - sídliště is located five minutes walk from the house.

The apartment is ready to move in immediately. The owner prefers those without pets.

Energy category G listed as we do not have PENB.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bohnice | Zelenohorská
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 000 Kč, náklady na bydlení 4 246 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 68 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Zhořelecká: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 8, Mazurská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 25 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?