Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Psohlavců, 3+1, 66 m²

Pronájem 3+1, Praha - Braník - Psohlavců, 15 000 Kč/měs., 66 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-gxs

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/psohlavcu28/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Praha - Braník. Byt o celkové výměře 66 m2 se nachází v druhém podlaží cihlového domu. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba a plynový sporák s digestoří. V kuchyni se dále nachází pračka, jídelní stůl s židlemi, televize a komoda. Obývací část je zařízená sedací soupravou, konferenčním stolkem, komodou a televizí. V druhé části pokoje se nachází postel, pohovka a komoda. Z pokoje se vchází na balkón. Útulná ložnice je vybavená postelí, pracovním stolem s židlí a knihovnou. V koupelně najdeme vanu a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti se nachází restaurace, supermarket Billa, základní škola, dětské hřiště a také obchodní centrum Novodvorská Plaza, které nabízí dostatek služeb. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD (zastávka Psohlavců - autobus č. 106).

Byt je volný k nastěhování ihned. Náklady na bydlení jsou nastavené pro jednu osobu. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES
____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gxs-en

We offer a nice apartment 3 + 1 in a quiet location Prague - Branik. Apartment with a total area of ​​66 sqm is located on the second floor of the house. The apartment includes a balcony.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with fridge, dishwasher, microwave, electric oven and gas stove with hood. The kitchen also has a washing machine, dining table with chairs, TV and dresser. The living area is furnished with sofa, coffee table, chest of drawers and television. In the second part of the room is a bed, sofa and dresser. The room enters the balcony. The cozy bedroom features a bed, a work desk with a chair and a library. The bathroom has a bathtub and sink with a mirror. The toilet is separate.

Within walking distance, you will find a restaurant, a Billa supermarket, a primary school, a children's playground and the Novodvorská Plaza shopping center, which offers ample services. Transport accessibility is provided by public transport stops (bus stop Psohlavců - bus no. 106).

The apartment is free to move in immediately. Utilities are set for one person. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Braník | Psohlavců
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 826 Kč, náklady na bydlení 3 826 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 66 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4 - Braník: 7 minut (pěšky)

Penny Market Praha, U staré pošty: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 26 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?