Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vavřenova, 3+1, 60 m²

Pronájem 3+1, Praha - Braník - Vavřenova, 15 500 Kč/měs., 60 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-8ji

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Praha - Braník, v ulici Vavřenova. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v 5 podlaží panelového domu. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je sporák s troubou a digestoř. Výhodou bytu jsou dvě komory, v jedné z nich je lednice. V obývacím pokoji se nachází pohovka a konferenční stolek. Pokoje jsou nezařízené. V koupelně nalezneme vanu, umyvadlo se zrcadlem a pračku. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti se nachází restaurace, supermarket Billa, základní škola, dětské hřiště, biotop koupaliště a také obchodní centrum Novodvorská Plaza, které nabízí dostatek služeb. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD (zastávka Zatáčka a Jílovská).

Byt je volný k nastěhování od 17.07.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8ji-en

For long-term rent, we offer a nice apartment with a layout of 3+1 in a quiet location in Prague - Braník, on the street Vavřenova. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the 5th floor of a panel house. The apartment includes a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes a stove with oven and a hood. The advantage of the apartment are two chambers, in one of them is a refrigerator. The living room has a sofa and a coffee table. The rooms are unfurnished. The bathroom has a bathtub, a sink with a mirror and also the washing machine. The toilet is separated.

Within walking distance is a restaurant, supermarket Billa, primary school, playground, biotope swimming pool and shopping center Novodvorská Plaza, which offers plenty of services. Transport accessibility is ensured by public transport stops (Zatáčka and Jílovská stops).

The apartment is available from 17.07. 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Braník | Vavřenova
Cena: 15 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 18 924 Kč, náklady na bydlení 3 424 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4 - Braník: 3 minuty (pěšky)

Tesco Praha 4, Novodvorská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 22 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?