Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bělohorská, 1+kk, 19 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Břevnov (Praha 6) - Bělohorská, 8 950 Kč/měs., 19 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Břevnov. Byt o celkové výměře 20 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem a pračkou. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi a sprchový kout. Obývací část je zařízená postelí s úložnými prostory. Toaleta je oddělená.

Byt je ve skvělé lokalitě kde najdeme restaurace, supermarket Billu, lékárnu, základní školu, Oboru Hvězdu a Park Ladronku. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje metro Petřiny, které je vzdálené 15 minut od domu. Pět minut chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Říčanova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vvp-en

We offer for rent a cozy apartment 1 + kk in a popular location Prague - Brevnov. Apartment with a total area of ​​20 m2 is located on the first floor of the house.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, microwave, electric stove and washing machine. The kitchen also has a dining table with chairs and a shower. The living area is furnished with a bed with storage space. The toilet is separate.

The apartment is in a great location where you can find restaurants, supermarket Billa, pharmacy, primary school and Park Ladronku. Excellent transport links provide metro Petřiny, which is 15 minutes from the house. Five minutes walk from the house is a tram stop Ricany.

The apartment is free to move in from 1st of November 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Břevnov (Praha 6) | Bělohorská
Cena: 8 950 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 11 754 Kč, náklady na bydlení 2 804 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 19 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 6 - Petřiny: 10 minut (pěšky)

Žabka Praha 6, Čílova: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 22 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?