Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bělohorská, 1+kk, 50 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Břevnov (Praha 6) - Bělohorská, 13 400 Kč/měs., 50 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2xv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme plně vybavený byt 1+kk v 1. patře v ulici Bělohorská. K bytu patří sklep a parkovací stání.

Je zde moderní kuchyňská linka s veškerými vestavěnými spotřebiči. Dále sedací souprava s TV a spací zázemí s dvojlůžkovou postelí. Koupelna je vybavena vanou, pračkou a WC. V bytě je klimatizace.

Byt se nachází v krásné lokalitě, kousek od Břevnovského kláštera. Tramvajová zastávka Malý Břevnov 2 min. chůzí od domu. Restaurace, obchody, školy a školky v okolí. Do centra 23 min. MHD.

Byt je ihned k nastěhování. Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2xv-en

We offer a fully furnished flat 1 + kk on the 1st floor in Bělohorská street. The apartment includes cellar and parking space.

There is a modern kitchen with all built-in appliances. There is also a sofa with TV and sleeping facilities with a double bed. The bathroom is equipped with bathtub, washing machine and toilet. The apartment has air conditioning.

The apartment is located in a beautiful location, close to Břevnov Monastery. Tram stop Malý Břevnov 2 min. walking away from home. Restaurants, shops, schools and nurseries nearby. To the center 23 min. MHD.

The apartment is immediately ready to move in.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Břevnov (Praha 6) | Bělohorská
Cena: 13 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota : 16 780 Kč, náklady na bydlení: 3 738 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 22. březen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Kaufland Praha 6 - Vypich: 8 minut (pěšky)

Žabka Praha 17, Nevanova 1050/11: 16 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 22 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc