Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Heleny Malířové, 2+kk, 34 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Břevnov (Praha 6) - Heleny Malířové, 10 900 Kč/měs., 34 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-axu

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/helenymalirove13/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Břevnov s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází v 1. patře cihlového domu. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje sporákem s digestoří, mikrovlnkou a troubou. Součástí ložnice je skříň. V koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

Dopravní dostupnost zajišťují zastávka Marjánka a Pod Královkou. V okolí domu jsou restaurace, kavárny, základní škola, několik obchodů s potravinami a další. Nedaleko je také Petřínská rozhledna a další turistické atrakce.

Byt je volný k nastěhování od 30.11.2020. Mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-axu-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/helenymalirove13/

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 2 + kk in the desired location of Prague - Břevnov with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of 34 m2 is located on the 1st floor of a brick house. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially equipped. Kitchen has a stove with hood, microwave and oven. The bedroom has a wardrobe. The bathroom has a bath, sink with mirror and toilet.

Transport accessibility is ensured by the Marjánka and Pod Královkou stops. In the vicinity of the house there are restaurants, cafes, primary school, several grocery stores and more. The Petrin Lookout Tower and other tourist attractions are also nearby.

The apartment is free to move in from 30th of November 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Břevnov (Praha 6) | Heleny Malířové
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3 199 Kč/měs., vratná jistota 14 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 34 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. leden 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 6, Myslbekova: 6 minut (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, Bělohorská: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 16 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc