Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mládeže, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Břevnov (Praha 6) - Mládeže, 14 900 Kč/měs., 40 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dx6

K dlouhodbému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Břevnov. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou kombinovanou mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí a vestavěnou lednicí. Obývací část je zařízená jídelní stolem s židlemi a pohovkou. V ložnici najdeme postel.

V okolí domu jsou restaurace, obchody s potravinami, základní škola, dětská hřiště, park Kajetánka atd. Tramvajová zastávka Drinopol je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 07. 2021. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dx6-en

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment in a quiet location in Prague - Břevnov. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the second floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, built-in combined microwave, dishwasher and built-in refrigerator. The living area is furnished with a dining table with chairs and a sofa. We find a bed in the bedroom.

In the vicinity of the house there are restaurants, grocery stores, primary school, playgrounds, Kajetánka park, etc. The Drinopol tram stop is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from July 1, 2021. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Břevnov (Praha 6) | Mládeže
Cena: 14 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 900 Kč, náklady na bydlení 2 789 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 6 - Břevnov, Bělohorská: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, 8. listopadu: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 13 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc