Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Radimova, 3+kk, 56 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Břevnov (Praha 6) - Radimova, 15 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-vgs

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Břevnov. Byt o celkové výměře 56 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i slunný balkón s pěkným výhledem do zeleně.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem a digestoří. Obývací část je zařízená sedací soupravou a konferečním stolkem. V ložnici najdeme postel a pracovní stůl. Součástí druhého pokoje je šatní skříň. V pěkné koupelně je rohová vana a umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, základní škola, supermarket Billa (2x), nemocnice, poliklinika. Výborná dostupnost na letiště. Čtyři minuty chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Kalichova.

Byt je volný k nastěhování od května. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vgs-en

We offer apartment for rent 3 + kk in a quiet location Prague - Brevnov. Apartment with a total area of ​​56 m2 is located on the third floor of the brick house. The apartment includes a sunny balcony with a nice view of the green.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge, electric oven, stove and hood. The living area is furnished with a sofa and coffee table. In the bedroom we find a bed and a work desk. The second room has a wardrobe. The nice bathroom has a corner bathtub and sink. The toilet is separate.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, elementary school, supermarket Billa (2x), hospital, health center. Excellent access to the airport. Four minutes walk from the house is a bus stop Kalichova.

The apartment is free to move in from May. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Břevnov (Praha 6) | Radimova
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 492 Kč, náklady na bydlení 3 492 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Břevnov, Radimova: 1 minuta (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, Bělohorská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 16 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?