Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jednořadá, 2+kk, 59 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Bubeneč (Praha 6) - Jednořadá, 15 800 Kč/měs., 59 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ekb

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/jednorada35/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Bubeneč. Byt o celkové výměře 59 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. Výhodou bytu je prostorná terasa.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickým sporákem, digestoří a úložným prostorem. Útulná obývací část je zařízená pohovkou, konferenčním stolkem, jídelním stolem s židlemi a úložnými komodami. Z pokoje se vchází na terasu. Součástí ložnice je postel a šatní skříň. V nové koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená. V předsíni je praktický botník.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, posilovna, Kaufland, lékárna, základní a mateřká škola, fakulta ČVUT, Vysoká škola chemicko-technologická atd. Dobrá dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Nádraží Podbaba.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ekb-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/jednorada35/index.htm

We offer to rent a beautiful apartment 2 + kk in an attractive location of Prague - Bubenec. Apartment with a total area of ​​59 sqm is located on the second floor of the house. The advantage of the apartment is a spacious terrace.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, electric stove, hood and storage space. The cozy living area is furnished with a sofa, coffee table, dining table with chairs and dressers. The room leads to the terrace. The bedroom has a bed and a wardrobe. The new bathroom has a bathtub, sink and washing machine. The toilet is separate. In the hall there is a practical shoe.

Within walking distance are restaurants, cafes, gym, Kaufland, pharmacy, elementary and nursery school, CTU faculty, Institute of Chemical Technology, etc. Good transport accessibility is provided by the tram stop Nádraží Podbaba.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bubeneč (Praha 6) | Jednořadá
Cena: 15 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18700, náklady na bydlení 2 914 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 59 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Praha 6 - Podbaba: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 6, Charlese de Gaulla: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 11 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?