Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na hutích, 2+1, 57 m²

Pronájem 2+1, Praha - Bubeneč (Praha 6) - Na hutích, 15 000 Kč/měs., 57 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gta

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Praha - Bubeneč s vynikající dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Orientace oken bytu je do klidnější ulice. K bytu patří i balkón.

Byt je vymalovaný na bílo.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí designové kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba a elektrický sporák s funkční digestoří. Ložnice je zařízená postelí, šatní skříní a komodou. V druhém prostorném pokoji se nachází konferenční stolky. Moderní koupelna je vybavená umyvadlem, pračkou a vanou se sprchou dohromady - je možno ji využívat k masážím, na páru atd. Pokoje jsou neprůchozí.

Topení i ohřev vody na plyn, v bytě je plynový kotel, revize jsou pravidelné.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, supermarket Albert, lékárnu, základní školu, supermarket Billu, Vysokou školu chemicko - technologickou, fakultu ČVUT, Kaufland a zastávky MHD (zastávky Vítězné náměstí - tramvaj č. 1, 8, 18, 20, 22 atd). V blízkosti je také metro A - stanice Hradčanská a Zoologická zahrada.

Byt je volný k nastěhovaní od 1. 7. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________
Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gta-en

For long-term sublease, we offer a cozy 2 + 1 apartment in an attractive location in Prague - Bubeneč with excellent access to the center of Prague. The apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The orientation of the apartment windows is to a quieter street. The flat has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The design kitchen includes a refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven and electric stove with functional hood. The bedroom is furnished with a bed, wardrobe and chest of drawers. The second spacious room has coffee tables. The modern bathroom is equipped with a sink, washing machine and bath with shower together - it can be used for massages, steam, etc. The rooms are separated.

The apartment has a gas boiler.

Within walking distance you will find restaurants, Albert supermarket, pharmacy, primary school, Bill supermarket, University of Chemical Technology, CTU faculty, Kaufland and public transport stops (Vítězné náměstí stops - tram no. 1, 8, 18, 20, 22, etc.). Also nearby is metro A - Hradčanská station and Zoological garden.

The apartment is free to move in from July 1st, 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bubeneč (Praha 6) | Na hutích
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 130 Kč, náklady na bydlení 4 130 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 57 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 6, Československé armády: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 6, Kafkova: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 6 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?