Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ve struhách, 1+1, 34 m²

Pronájem 1+1, Praha - Bubeneč (Praha 6) - Ve struhách, 11 500 Kč/měs., 34 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-dke

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útúlný byt o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Bubeneč, v ulici Ve Struhách. Byt o celkové výměře 34 m2 se nachází v přízemí cihlového domu. Výhodou bytu je přístup na společnou zahradu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, kávovarem, remoskou, keramickou dvouplotýnkou a digestoří. V pokoji se nachází sedací souprava, konferenční stolek, patrová postel, šatní skříň se zrcadlem a psací stůl s židlí. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. Předsíň je vybavená botníkem a věšákem.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, posilovna, supermarket Kaufland, lékárna, mateřská a základní škola, park Stromovka, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Podbaba, která je šest minut chůze od domu.

Byt je k nastěhování od 11.08.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dke-en

For long-term rent, we offer a cozy 1 + 1 apartment in an attractive location in Prague - Bubeneč, on the street Ve Struhách. The apartment with a total area of ​​34 m2 is located on the ground floor of a brick house. The advantage of the apartment is access to a shared garden.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, coffee maker, ceramic hob and hood. The room includes a sofa, coffee table, bunk bed, wardrobe with mirror and desk with chair. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. The hallway is equipped with a shoe cabinet and a hanger.

Within walking distance are restaurants, cafes, gym, supermarket Kaufland, pharmacy, kindergarten and primary school, park Stromovka, etc. Easy transport accessibility is provided by the stop Podbaba, which is 6 min walk from the house.

The apartment is available from the 11th of August 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bubeneč (Praha 6) | Ve struhách
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 000 Kč, náklady na bydlení 500 Kč/osoba (+ elektřina), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 34 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Praha 6 - Podbaba: 5 minut (pěšky)

Žabka Praha 6, Charlese de Gaulla: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 11 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?