Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jana Zajíce, 3+1, 93 m²

Pronájem 3+1, Praha - Bubeneč (Praha 7) - Jana Zajíce, 26 000 Kč/měs., 93 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný, nově zrekonstruovaný byt na ulici Jana Zajíce. Byt o celkové výměře 93 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený.

Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, elektrickou a mikrovlnou troubou, sklokeramickou varnou deskou s digestoří. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem s velkým zrcadlem. V pokojích se nachází nové parkety, v ostatních částech bytu je mramorové obložení. Byt má vlastní plynový kotel.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, kavárny, dětská hřiště, rozlehlý park Stromovka, základní školu, gymázium atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Korunovační, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domací mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_________________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-65b-en

For long-term rent we offer a beautiful, newly renovated apartment on Jana Zajíce Street. The apartment with a total area of ​​93 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished.

The kitchen has a refrigerator with freezer, electric and microwave oven, ceramic hob with hood. The bathroom is equipped with a bathtub and a sink with a large mirror. The rooms have new parquet floors, in other parts of the apartment is marble. The apartment has its own gas boiler.

Within walking distance you will find restaurants, cafes, playgrounds, a large park Stromovka, primary school, gymnasium, etc. Transport accessibility is ensured by the Korunovační stop, which is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bubeneč (Praha 7) | Jana Zajíce
Cena: 26 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 28 000 Kč, + poplatky a energie 1200 Kč / os.
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 93 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 7, Korunovační: 2 minuty (pěšky)

BILLA Praha 7 - Holešovice, Letenské Náměstí: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 13 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?