Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Korunovační, 1+kk, 35 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Bubeneč (Praha 7) - Korunovační, 12 500 Kč/měs., 35 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-mzk

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po rekonstrukci o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Bubeneč. Byt o celkové výměře 35 m2 se nachází ve druhém patře dobře udržovaného cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a lednicí. V obývací části najdeme postel a prostornou skříň. Součástí koupelny je sprchový kout a pračka.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, kavárny, Tesco, školy, Královská obora Stromovka. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Sparta, která je vzdálená osm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 8. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Poplatky jsou uvedeny pro 1 osobu. K poplatkům se přepisuje elektřina (1500 Kč/měsíc).

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mzk-en

For long-term sublease, we offer a reconstructed 1 + kk apartment in a quiet location in Prague - Bubeneč. The apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the second floor of a well-maintained brick house. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a microwave, ceramic hob and fridge. In the living area we find a bed and a spacious wardrobe. The bathroom has a shower and washing machine.

In the pleasant vicinity of the house are restaurants, cafes, Tesco, schools, the Royal Game Reserve Stromovka. Excellent transport accessibility is ensured by the Sparta stop, which is an eight-minute walk from the house.

The apartment is free to move in from 1st of August 2020. Pets are possible by arrangement with the owner.

Utilities are set for 1 person. Electricity is not included in the utilities (+ 1500 CZK per month).

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bubeneč (Praha 7) | Korunovační
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 500 Kč, náklady na bydlení 999 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 7, Korunovační: 4 minuty (pěšky)

BILLA Praha 7 - Holešovice, Letenské Náměstí: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 13 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 16 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?