Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Šmeralova, 2+kk, 50 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Bubeneč (Praha 7) - Šmeralova, 20 500 Kč/měsíc, 50 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt po rekonstrukci o dispozici 2+kk v lukrativní lokalitě Praha - Bubeneč. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

V tomto domě pronajímáme dva byty, nabídka je tedy vhodná pro korporátní klientelu.

Byt se nabízí částečně vybavený kvalitním nábytkem a spotřebiči. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V obývací části je sedací souprava a jídelní stůl s židlemi. Majitel je ochotný dodat televizi. Ložnice je zařízená prostornou postelí. Součástí nové koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a bidet. Toaleta je oddělená.

Byt se nachází v těsné blízkosti parku Stromovka a vyhledávané kavárny Tvaroh. V blízkosti domu jsou také restaurace, lékárna, základní škola atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Letenské náměstí.

Byt je volný k nastěhování od 14. 10. 2019. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Je zde možnost připojení internetu od UPC.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, you can use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

We offer for rent a beautiful apartment after reconstruction 2 + kk in lucrative location Prague - Bubenec. Apartment with a total area of ​​50 sqm is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

In this house we rent two apartments, so the offer is suitable for corporate clients.

The apartment is offered partly furnished with quality furniture and appliances. Kitchen has a fridge, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The living area has a sofa and dining table with chairs. The owner is willing to deliver the television. The bedroom is furnished with a spacious bed. The new bathroom has a shower, sink with mirror and bidet. The toilet is separate.

The apartment is located near the park Stromovka and popular café Tvaroh. Near the house there are also restaurants, pharmacy, primary school, etc. Excellent transport availability is provided by the Letenske namesti stop.

The apartment is free to move in from 14th of October 2019. Utilities are including energy. The owner prefers those without pets.

There is a possibility of internet connection from UPC.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Bubeneč (Praha 7) | Šmeralova
Cena: 20 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 23 499 Kč, náklady na bydlení 2 999 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 50 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 7 - Holešovice, Letenské Náměstí: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 7, Korunovační: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Republiky: 12 minut (mhd)

uzel MHD Dejvická: 13 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů