Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hakenova, 3+kk, 69 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Čakovice - Hakenova, 15 000 Kč/měs., 69 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-48w

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hakenova2/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+kk a celkové ploše 69 m2. Byt se nachází v klidné lokalitě Praha - Čakovice ve čtvrtém podlaží cihlového domu. K bytu náleží 2 balkóny orientované na západ a také garážové stání v suterénu budovy.

Byt je nabízen částečně vybavený - kuchyňská linka je vybavena indukční deskou, troubou a myčkou. Dále se v pokoji nachází prostorná lednice. Pokoje jsou nezařízené, v jednom z nich se ale nachází stůl. V koupelně naleznete vanu a umyvadlo se zrcadlem. Záchod je odděleně. V bytě je dostatek úložného prostoru díky skříním na chodbě.

V blízkém okolí domu je Lidl a jiné obchody s potravinami, dětská hřiště, restaurace, ale i krásná příroda díky Čakovickému zámeckému parku. Výborná dopravní dostupnost díky autobusové zastávce (2 min. chůze).

Byt je volný ihned. Domácí mazlíčci po dohodě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-48w-en

Virtual Viewing
in360.cz/vr/hakenova2/index.htm

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 3 + kk and a total area of 69 m2. The apartment is located in a quiet area of Prague - Čakovice on the fourth floor of a brick house. The apartment has 2 balconies facing west and also parking spot located in the basement of the building.

The apartment is offered partially furnished - the kitchen is equipped with an induction hob, oven and dishwasher. There is also a spacious refrigerator in the room. Rooms are unfurnished, but one has a desk. The bathroom has a bathtub and a washbasin with a mirror. The toilet is separate. The apartment has plenty of storage space thanks to lockers in the hallway.

In the vicinity of the house is Lidl and other grocery stores, playgrounds, restaurants, but also beautiful nature thanks to Čakovický zámecký park. Excellent transport accessibility thanks to the bus stop (2 min. Walk).

The apartment is available to move in immediately. Pets are allowed with an owner´s consent.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Čakovice | Hakenova
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 18 297 Kč, náklady na bydlení 3 297 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 69 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 9, Cukrovarská: 11 minut (pěšky)

Globus Čakovice: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 34 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 37 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc