Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Generála Janouška, 4+1, 96 m²

Pronájem 4+1, Praha - Černý Most - Generála Janouška, 17 990 Kč/měs., 96 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-un3

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/generalajanouska14/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 4+1, v lokalitě Praha - Černý Most, v ulici Generála Janouška. Byt o celkové výměře 96 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží panelového domu. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. V kuchyni je varná deska s troubou, velká lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, digestoř. V obývacím pokoji nalezneme sedačku, stolek, skříňku a police. V prvním pokoji je křeslo, sedačka a police, které lze využít jako úložný prostor. Druhý pokoj obsahuje postel a skříň s šuplíky. Ve třetím pokoji je taktéž skříňka. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Koupelna je oddělena od toalety, nalezneme v ní vanu, umyvadlo, skříňky a zrcadlo. Výhodou je velký balkón, na který je vstup z obývacího pokoje.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, supermarket, dětské hřiště, park, kadeřnictví, restaurace. Autobusová zastávka se nachází dvě minuty chůzí od domu.

Byt je volný ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-un3-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/generalajanouska14/

For long-term sublease, we offer a cozy apartment with a layout of 4 + 1, in the locality of Prague - Černý Most, in Generála Janouška Street. The apartment with a total area of ​​96 m2 is located on the fourth floor of a panel house. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a hob with oven, large refrigerator with freezer, microwave, hood. In the living room we find a sofa, table, cabinet and shelves. The first room has an armchair, sofa and shelves that can be used as storage space. The second room contains a bed and a wardrobe with drawers. There is also a locker in the third room. All rooms are separated. The bathroom is separate from the toilet, we find a bath, sink, cabinets and a mirror. The advantage is a large balcony, which is accessed from the living room.

Within walking distance there are all civic amenities - groceries, supermarket, playground, park, hairdresser, restaurant. The bus stop is a two minute walk from the house.

The apartment is available immediately. The owner prefers subtenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Černý Most | Generála Janouška
Cena: 17 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17990 Kč, náklady na bydlení 3441 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+1
Výměra: 96 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 20. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 9, Cíglerova: 6 minut (pěšky)

Albert Praha 9, Breitcetlova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 20 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc