Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Půdova, 2+kk, 51 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Černý Most - Půdova, 15 500 Kč/měs., 51 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-98q

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk, v atraktivní lokalitě novostaveb v Praze u Černého Mostu. Byt o celkové výměře 51 m2 se nahází v šestém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší prostorný balkón s výhledem na dětské hřiště klidného vnitrobloku. Výhodou je také úložný sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, myčkou a lednicí. Součástí kuchyně je i jídelní stůl s židlemi. Navazující obývací část je stylově zařízena červenou pohovkou, konferenčím stolkem, stolkem pod TV, křeslem a lampou. Součástí ložnice je postel a vestavěná šatní skříň. V koupelně najdeme rohovou vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená. Předsíň je vybavená botníkem a vestavěnou skříní.

V příjemném okolí jsou restaurace, dětské hřiště, supermarket Albert, pošta, mateřská škola, základní škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Generála Janouška, která je přímo u domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Možnost i internetu od UPC za 399 Kč (není součástí ceny poplatků).

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-98q-en

We offer a modern apartment 2 + kk for rent in an attractive location of new buildings in Prague near Černý Most. Apartment with a total area of ​​51 sqm is located on the sixth floor with elevator. The apartment has a spacious balcony overlooking the playground courtyard. An advantage is also a storage cellar.

The apartment is offered furnished. Kitchen has an electric oven, ceramic hob, hood, dishwasher and refrigerator. The kitchen has a dining table with chairs. The adjoining living area is stylishly furnished with a red sofa, coffee table, TV table, armchair and lamp. The bedroom has a bed and a built-in wardrobe. The bathroom has a corner bath, sink and washing machine. The toilet is separate. The hall is equipped with a shoe cabinet and a built-in wardrobe.

In pleasant surroundings there are restaurants, playground, supermarket Albert, post office, kindergarten, elementary school, etc. Transport accessibility is provided by the bus stop of General Janousek, which is directly at the house.

The apartment is free to move in from April 1st, 2020. The owner prefers those without pets.

Internet can be provided from UPC for 399 CZK (not included in the price).

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Černý Most | Půdova
Cena: 15 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 800 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Cíglerova: 5 minut (pěšky)

Žabka Praha 14, Hlaďova: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 20 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?