Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Donovalská, 1+1, 31 m²

Pronájem 1+1, Praha - Chodov - Donovalská, 10 000 Kč/měs., 31 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pem

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/donovalska30/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Chodov, v ulici Donovalská. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sporákem, digestoří a lednicí. Pokoj je vybavený šatní skříní, policemi, postelí a drobným nábytkem. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, toaleta a pračka.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, obchod s potravinami, střední a základní škola, dětská hřiště, parky, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Donovalská, která je minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pem-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/donovalska30/index.htm

For long-term sublease, we offer a nice 1+1 apartment in an attractive location in Prague - Chodov, on the street Donovalská. The apartment with a total area of ​​31 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a stove, hood and refrigerator. The room is equipped with a wardrobe, shelves, bed and small furniture. The bathroom has a sink with mirror, shower, toilet and washing machine.

Within walking distance are restaurants, grocery store, high school and elementary school, playgrounds, parks, etc. Transport accessibility is provided by the Donovalská stop, which is a minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Donovalská
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 650 Kč, náklady na bydlení 2 650 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 31 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Leopoldova: 1 minuta (pěšky)

Penny Market Praha, Matúškova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?