Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jažlovická, 2+kk, 44 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Chodov - Jažlovická, 11 250 Kč/měs., 44 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-g53

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/jazlovicka2/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Chodov. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází ve prvním patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, elektrickou troubou, sporákem a digestoří. Obývací část je zařízená postelí, pohovkou, komodou a pracovním stolem s židlí. V ložnici najdeme prostorné šatní skříně, postel a pracovní stůl. Součástí koupelny je luxusní sprchový kout, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, dětská hřiště, supermarket Billa, střední a základní škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna metrem Háje a autobovou zastávkou Háje, které je vzdálené 14 minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-g53-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/jazlovicka2/index.htm

We offer a nice apartment 2 + kk for rent in an attractive location of Prague - Chodov. Apartment with a total area of ​​44 m2 is located on the first floor of the brick house.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge with freezer, electric oven, stove and hood. The living area is furnished with a bed, a sofa, a chest of drawers and a work desk with a chair. In the bedroom you will find spacious wardrobes, bed and work desk. The bathroom has a luxurious shower, sink and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, playgrounds, supermarket Billa, secondary and primary school, etc. Accessibility is provided by metro Háje and bus stop Háje, which is 14 minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Chodov | Jažlovická
Cena: 11 250 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 824 Kč, náklady na bydlení 2 574 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 44 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Bohúňova: 1 minuta (pěšky)

Norma Praha 4 - Háje: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 27 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?